Tepelné čerpadlo Daikin split- vytápění a chlazení - venkovní ERRA10EW1 + vnitřní jednotka ELVX12S18E9W (180l)

 • Doporučujeme
 • detail-1_f
  Tepelné čerpadlo
 • detail-5_f
  autorizace

Balíček Tepelné čerpadlo Daikin split- vytápění a chlazení- Venkovní ERRA10EW1  + vnitřní jednotka ELVX12S18E9W  + ODBORNÁ AUTORIZACE 

379 279 bez DPH
424 792 s DPH
 • Třída sezónní energetické účinnosti ErP (35 °C)
  A+++
 • Výkon vytápění
  10 kW
 • Teplota topné vody
  až 65 °C
 • Záruka
  7 let
 • Hladina akustického tlaku v 1 m
  41,1 dB
 • Třída sezónní energetické účinnosti ErP (55 °C)
  A++
 • zasobník TUV objem
  180l

Balíček tepelného čerpadla a odborné autorizace obsahuje

 • Venkovní jednotka Daikin split ERRA10EW1
 • Vnitřní jednotky Daikin split ELVX12S18E9W  
 • Doprava tepelného čerpadla na místo objednání
 • ODBORNÁ AUTORIZACE tepelného čerpadla

Autorizace tepelného čerpadla obsahuje:  vakuování a naplnění chladícího okruhu, zapojení elektrických kabelů mezi vnitřní a venkovní jednotkou, zapojení venkovního čidla, kontrola hydraulického a elektrického zapojení, uvedení do provozu, odvzdušnění, zaškolení obsluhy, spuštění záruky, doprava.

Podrobné informace autorizaci, přípravě na ni a objednání termínu se dočtete na stránce autorizace tepelného čerpadla.

Chladicí jednotka ve verzi split


Řada Daikin Altherma 3 představuje nový přírůstek do rodiny – chladivovou jednotku ve verzi split pro středně teplotní tepelné čerpadlo.Daikin Altherma 3 R MT využívá kompresor a chladivo k přenosu energii ze vzduchu do vody. Chladivová split jednotka zajišťuje vedle vytápění a ohřevu teplé vody také chlazení.

 

 Design s řadou ocenění

Vlastníci domů chtějí jednotku, která je nejen výkonná, ale také dobře vypadá, v každé místnosti. Proto se společnost Daikin zaměřila na vytvoření jednotky s vynikajícími technickými vlastnostmi a přizpůsobitelným designem.


 

Co je dokonalé uvnitř musí také vypadat dokonale z venku…

Na venkovní jednotku Daikin Altherma 3 H MT se nejlépe hodí popis čistá, minimální a nekomplikovaná. Černá vodorovná mřížka kryje celou přední desku, která skrývá jeden ventilátor a snižuje provozní hluk, a matná šedá povrchová úprava odpovídá barvě povrchu zdi a pomáhá jednotce zapadnout do různých prostředí a krajin. 


Ticho je komfort

Pokud běží v režimu standardní hlučnosti, hladina akustického tlaku venkovní jednotky je 38 dBA (ve vzdálenosti 3 m) – což je někde mezi ptačím švitořením a tichou knihovnou. Pokud běží v tichém režimu, je akustický tlak snížen na polovinu (35 dBA ve vzdálenosti 3 metry).


Vynikající výkon přichází zevnitř

Jednotka Daikin Altherma 3 H MT obsahuje nejnovější technologie HVAC vyvinuté v Evropě pro evropské klima. Objevte funkce,díky kterým tento produkt vyniká nad ostatními.

 

Vytvořeno s mimořádnou pečlivostí

1. Moderní opláštění 

Inženýři Daikin spolupracovali s designéry, aby přivedli čerstvý vzduch do vzhledu tradiční venkovní jednotky. Inspirována vynikajícím designem vnitřních jednotek Daikin, tato venkovní jednotka je charakteristická atraktivní přední deskou a čistými liniemi, takže snadno splyne se svým okolím.

 2. Vysoce výkonný ventilátor

Většina vysoce výkonných jednotek používá dva ventilátory, ale tato venkovní jednotka vyžaduje pouze jeden. Ventilátor větších rozměrů zlepšuje cirkulaci vzduchu, což pomáhá snižovat provozní hlučnost.


3. Kompresor s dvojitým vstřikováním 

Společnost Daikin Europe spolupracovala s vývojovým střediskem Daikin Technology and Innovation Centre v Japonsku na vývoji speciálního kompresoru, který dodává vodu o teplotě až 65 °C.Toto středněteplotní tepelné čerpadlo používá chladivo R-32, které je energeticky účinnější a uvolňuje méně emisí CO2.


 4. Odolná izolace 

3vrstvá izolace v pryžovém obkladu mezi spodní deskou a vibrační deskou absorbuje a izoluje hluk z běžícího kompresoru.


Vítězí nad zimou

Daikin Altherma 3 H MT je řešení vytápění využívající obnovitelné energie, které funguje v chladném i teplém podnebí. Ve srovnání s jinými systémy vytápění tato řada používá vzduch z venku pro dodávku správného topného výkonu a teplé vody i při teplotách do -25 °C.

Podobné produkty

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.