čištění podlahového vytápění

Proč čistit tepelnou soustavu ?

Topné systémy se rok od roku zanášejí a tak je důležité,aby docházelo k pravidelnému čištění celého tepelného systému.

Špinavá voda v podlahovém topení – zanesené trubky podlahového topení kalem, usazeninami či vodním kamenem – o dost výrazně snižuje efektivitu podlahového vytápění až o 20 %


Zanedbání topného systému způsobí

Tepelné ztráty – Vyšší spotřeba energie

Zanešené trubky a radiátory zvyšují odpor při prostupu teplem  stěny trubek.Tím dochází ke zvýšení spotřeby čerpadel a snížení dodávky tepla.

Úplné ucpání okruhu

Dlouhodobé ignorování servisu podlahového vytápění, můževést k úplnému ucpání trubek. Hrozí tak nenávratné poničení kotle, tepelného čerpadla, oběhového čerpadla, výměníku, trubek.


ČIŠTĚNÍ VODOU A VZDUCHEM

Čištění podlahového vytápění - Tepelné soustavy

Výkonná, kompaktní, elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro zkoušení tlaku s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování systémů potrubních vedení

Demineralizace

Demineralizace topné soustavy

Zejména u tepelných čerpadel, je velice důležité udržovat tekutinu v radiátorech a podlahovým topením neustále čistou, protože zanešený systém razantně snižuje jeho životnost, zanešený systém dokonce vede i k úplnému zničení tepelného čerpadla.Děkujeme Vám za zájem o produkty z naší nabídky.

Odborný návrh řešení na míru Vám zpracujeme ZDARMA.

Vyplňte prosím následující fomulář a odešlete. Ozveme se Vám do 24 hodin.


PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.