Klimatizace

Dopřejte si komfortní teplotu a příjemný chladný vánek ve Vašem domě, bytě, či kanceláři. Příjemné klima za jakéhokoliv počasí, nejen že v létě ochladí, ale v zimě naopak přitopí.

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

JAK FUNGUJE KLIMATIZACE?

Klimatizace je zařízení, které hraje klíčovou roli v udržování příjemného vnitřního prostředí v budovách, vozidlech a dalších místech. Jejím základním principem fungování je cyklus chlazení a odvlhčování vzduchu. Klimatizace nasává vzduch z okolí a projímá ho několika důležitými kroky. Nejprve vzduch projde filtrem, který odstraní nečistoty a prach, aby se zajistila čistota vnitřního prostředí. Poté vzduch prochází chladicím zařízením, kde je ochlazován. Tento proces využívá chladící látku, která se mění z kapalného do plynného stavu a zpět, což odvádí teplo ven z místnosti. Konečně, ochlazený vzduch se rozvádí do místnosti, kde snižuje teplotu a zvyšuje komfortní podmínky pro lidi. Kromě chlazení může klimatizace také regulovat vlhkost vzduchu a filtrovat alergeny, což přispívá k celkovému zdraví a pohodlí uživatelů.


Více informací  

jak-funguje-klimatizace

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.