Dotace

Pomůžeme Vám s vyřízením dotace na Vaše nové tepelné čerpadlo.

Ve snaze o ochranu životního prostředí a podporu udržitelné energetiky poskytují státní a evropské dotace finanční podporu pro pořízení tepelného čerpadla.


Na rozdíl od tradičních zdrojů, jako jsou plynové kotle a kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla nabízejí efektivní využití energie s nižším dopadem na životní prostředí. Významně snižují emise skleníkových plynů a přispívají k boji proti klimatickým změnám. V porovnání s tradičními zdroji jsou tepelná čerpadla také úspornější a šetří náklady domácností na vytápění o ohřev vody.


Průběžně sledujeme aktuálně vypsané dotační programy. Pomůžeme s žádostí, vyřízením dotace a s veškerými náležitostmi. Kontaktujte nás, nebo nám odešlete formulář níže. Ozveme se vám co nejdříve zpět.

hand-putting-coin-piggy-bank-growth-chart

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Děkujeme Vám za zájem o naše služby.

 Odborný návrh řešení na míru Vám zpracujeme ZDARMA.

Vyplňte prosím následující formulář a odešlete. Ozveme se Vám do 24 hodin.


PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.