Montáž a servis tepelného čerpadla

Profesionální montáž je základem úspěchu

Správná instalace tepelného čerpadla je klíčem k jeho efektivnímu a hospodárnému provozu. Je potřeba, aby každá instalace byla provedena s precizností a ohledem na specifika vašeho domova. Při montáži se musí brát v úvahu všechny důležité aspekty – od volby vhodného místa pro umístění jednotky až po správné nastavení systému, aby bylo dosaženo optimálních výkonů a energetické účinnosti.

1704642954_Samsung-eco-friendly-high-efficiency-heat-pumps-EHS-introduction-1140x570

Servis a údržba pro dlouhodobou spokojenost.

1704641900_daikin-altherma-situation-01-details-65-1

Kromě instalace poskytujeme i pravidelný servis a údržbu tepelných čerpadel. Víme, že pravidelná údržba je nezbytná pro zachování vysoké účinnosti, prodloužení životnosti zařízení a předcházení nákladným opravám. Na tepelná čerpadla poskytujeme jak záruční, tak pozáruční servis.

Investice do tepelného čerpadla je důležitým krokem pro vaši domácnost

Proto klademe důraz na kvalitu a spolehlivost našich služeb, aby vaše investice byla dlouhodobě výhodná. Ať už se jedná o montáž nového zařízení nebo o pravidelný servis a údržbu vašeho stávajícího tepelného čerpadla, můžete se spolehnout na naši odbornost, profesionalitu a závazek k zákaznickému servisu. S námi můžete být jisti, že váš vytápěcí systém bude fungovat efektivně, bezpečně a ekologicky, což vám přinese komfort a úspory energie po mnoho let.

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.