Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je inovativní zařízení, které využívá energii z okolního vzduchu k účinnému vytápění i chlazení vašeho domova. Tato technologie je šetrná k životnímu prostředí a zajišťuje úsporu nákladů na energii.

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

JAK FUNGUJE TEPELNÉ ČERPADLO?

Tepelná čerpadla jsou inovativní technologií v oblasti vytápění a chlazení, která využívá přírodního principu přenosu tepla z místa s nižší teplotou na místo s vyšší teplotou. Tímto způsobem dokážou tepelná čerpadla účinně získávat teplo z okolního prostředí, jako je vzduch, voda nebo země, a následně ho přenášet do interiéru budov pro vytápění během chladnějších období, nebo naopak odvádět teplo ven při potřebě chlazení. Tímto elegantním způsobem pomáhají tepelná čerpadla snižovat energetickou spotřebu a emise škodlivých látek, což je zásadní krok směrem k udržitelnější budoucnosti.


Více informací  PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.