Tepelné čerpadlo Samsung EHS Mono R290 AE050CXYDEK/EU + řídící modul

 • Doporučujeme
 • detail-1_f
  Tepelné čerpadlo
 • detail-5_f
  autorizace

Balíček Tepelné čerpadlo Samsung EHS Mono R290 + ODBORNÁ AUTORIZACE 

130 076 bez DPH
145 685 s DPH
 • Třída sezónní energetické účinnosti ErP (35 °C)
  A+++
 • Výkon vytápění
  5 kW
 • Teplota topné vody
  až 75 °C
 • Záruka
  5 let
 • Hladina akustického tlaku v 3 m
  35 dB
 • Napětí / Frekvence
  220–240 / 1 / 50 V / f / Hz


Balíček tepelného čerpadla a odborné autorizace obsahuje

 • Venkovní jednotka Samsung EHS Mono R290 AE050CXYDEK/EU
 • Vnitřní jednotky  řídící jednotka pro EHS MONO 
 • Doprava tepelného čerpadla na místo objednání
 • ODBORNÁ AUTORIZACE tepelného čerpadla

Autorizace tepelného čerpadla obsahuje:  vakuování a naplnění chladícího okruhu, zapojení elektrických kabelů mezi vnitřní a venkovní jednotkou, zapojení venkovního čidla, kontrola hydraulického a elektrického zapojení, uvedení do provozu, odvzdušnění, zaškolení obsluhy, spuštění záruky, doprava.

Podrobné informace autorizaci, přípravě na ni a objednání termínu se dočtete na stránce autorizace tepelného čerpadla.


Tepelné čerpadlo Samsung EHS Mono R290

Více tepla, méně hluku

Seznamte se s nejnovějším přírůstkem do sestavy teplených čerpadel EHS od Samsungu: EHS Mono R290, vytápěcí řešení pro rezidenční domy. Dostupné v široké škále výkonů – 5, 8, 12 a 16 kW-, EHS Mono R290 využívá R290: chladicí médium s mnohem menším potenciálem globálního oteplování (pouze 3) ve srovnání s ostatními chladicími médii. Kromě jeho nižšího potenciálu globálního oteplování, EHS Mono R290 spotřebitele trvale zásobuje teplou vodou o teplotě až 75 °C1 pro účely vytápění domácnosti. Díky tomu může být vhodnou náhradou systému vytápění ve starších rezidenčních prostorách. Může se pochlubit spolehlivým vytápěcím výkonem díky jeho větší ploše pro výměnu tepla, která mu umožňuje udržet si 100% vytápěcí výkon i v nízkých teplotách až do -10 °C¹.

vysokoteplotní tepelné čerpadlo s nízkou hlučností

Čerpadlo EHS Mono R290, poháněné kombinací inovativních technologií pro snížení hluku, je vybaveno 4krokovým tichým režimem, díky čemuž pracuje tiše s hladinami hluku až 35 d(BA)². Venkovní jednotka tepelného čerpadla je vybavena dvouvrstvým systémem zvukové izolace s patentovanou konstrukcí Groove Grid Felt³, která účinně blokuje a pohlcuje hluk produkovaný stlačovacími díly a vibracemi. 

Teplota teplé vody až 75 °C

Mnoho domů po celé Evropě používá starší radiátory, které pro efektivní vytápění místností vyžadují teplotu vody 65 °C nebo vyšší. Nové čerpadlo EHS Mono R290 je schopno trvale poskytovat teplou vodu o teplotě až75 °C¹ pro účely vytápění domácností. Díky tomu může být vhodnou náhradou systému vytápění ve starších rezidenčních prostorách, které se předtím s vytápěním spoléhaly na plynové kotle.

 Vyrobeno pro chladivo R290 

Jednotka EHS Mono R290 má mnohem nižší potenciál globálního oteplování (GWP) oproti ostatním chladivům, a to pouze 3. Nová nařízení EU ohledně F-plynů již vyžadují, že do roku 2025 nesmí chladiva překročit hodnotu 150 GWP. V případě jednotky EHS Mono R290 nabízí společnost Samsung vylepšené, perspektivní řešení pro rezidenční budovy, zejména v porovnání s řešeními využívajícími jiná chladiva. Jednotka EHS Mono R290 používá jako chladivo R290 namísto dnes stále velmi rozšířeného R32. Vnitřní díly jednotky byly upraveny tak, aby se přizpůsobily chladivu R290, čímž se jednotka odlišuje od běžných monoblokových tepelných čerpadel. Tyto úpravy podporují oddělení chladiva R290 od zbytku systému.Podobné produkty

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.