Sinclair MULTI venkovní jednotka MV-E42BI2 výkon 12,1 kW

 • Doporučujeme
 • detail-5_f
  autorizace
 • pikto-2_f
  Klimatizace

Balíček Klimatizace Sinclair   MULTI venkovní jednotka  MV-E42BI2 + vnitřní jednotky


Cena je jen za venkovní jednotku  MV-E42BI2 + ODBORNÁ AUTORIZACE 

Vnitřní jednotky Sinclair lze vždy vybrat libovolně ke každé venkovní jednotce

kompletní cenu zašleme po vyplnění dotazu v poptávkovém listu

75 230 bez DPH
84 258 s DPH
 • Výkon vytápění
  13 kW
 • Záruka
  3 roky
 • Výkon Chlazení
  12,1 kW
 • Možnost kombinace vnitřních jednotek
  2-5 jednotek
 • Maximální délka potrubí na jednu vnitřní jednotku
  25 m
 • Maximální celková délka potrubí
  100 m
 • Napětí / Frekvence
  220–240 / 1 / 50 V / f / Hz
 • Hladina akustického tlaku v 1 m Venkovní jednotka
  60 dB
 • Max. převýšení
  25 m

Balíček klimatizace a odborné autorizace obsahuje

 • Venkovní jednotka  Sinclair MV-E42BI2
 • Vnitřní jednotky Sinclair 
 • Doprava klimatizace na místo objednání
 • ODBORNÁ AUTORIZACE klimatizace

Autorizace klimatizace obsahuje:  vakuování a naplnění chladícího okruhu, zapojení elektrických kabelů mezi vnitřní a venkovní jednotkou, uvedení do provozu, odvzdušnění, zaškolení obsluhy, spuštění záruky, doprava.

Podrobné informace autorizaci, přípravě na ni a objednání termínu se dočtete na stránce autorizace klimatizace.


multi-variable-marvin-263x164px-72dpi

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY MARVIN 

SIH-09BIM ,SIH-12BIM , SIH-24BIM , SIH-24BIM

výkon 2,7 - 3,5 - 5,3 - 7,1 kW

Jednotky série MARVIN nabízí nejvyšší stupeň výbavy, a i díky designu zaměřenému na čisté geometrické tvary patří na vrchol nabídky nástěnných klimatizací SINCLAIR. Ve standardní výbavě je kromě běžných funkcí (Wi-Fi připojení, pohyb lamel všemi směry, plasma generátor, kontakt pro blokaci chodu, možnost připojení nástěnného ovladače a další) také UV-C lampa pro ještě vyšší kvalitu vzduchu.

Novinkou je integrovaný senzor relativní vlhkosti vzduchu, což umožňuje odvlhčovat místnost na přesně nastavenou hodnotu. V režimu topení je možné nastavit cílovou teplotu plynule v rozmezí 8–30 °C. Poprvé je zde také funkce útlumu venkovní jednotky tak, aby jednotka splňovala přísné hygienické hlukové limity pro noční provoz.


terrel-sih-xxbit-black-800x600px-72dpi

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY TERREL 

SIH-09BIT , SIH-13BIT , SIH-18BIT2 , SIH-24BIT2

výkon 2,7 - 3,5 - 5,3 - 7,1 kW

TERREL, prémiová série zaměřená na design. Ten zaujme nejen ladnými oblými tvary, ale i 4 barevnými variantami – bílou, černou, stříbrnou a champagne. Jednotky disponují všemi uživatelskými funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C, automatický pohyb lamel do stran a mnoho dalších. Samozřejmostí je také možnost ovládání jednotek pomocí WiFi a funkce Cold Plasma generátor (ionizátor), která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti.


multi-variable-spectrum-263x164px-72dpi

NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY SPECTRUM

MV-H13BIS/B , MV-H18BIS/B , MV-H24BIS/B   výkon 3,5 - 5,3 - 7 kW

Nástěnné vnitřní jednotky SPECTRUM dodáváme v různých výkonech chlazení a topení a ve dvou barevných variantách – v černé a bílé, díky čemuž si snadno vyberete vhodné řešení na míru Vašim potřebám. Designové nástěnné klimatizace uspokojí i náročné zíkazníky. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

keyon-sih-xxbik-800x600px-72dpi-01-1


NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY KEYON

SIH-09BIK , SIH-12BIK , SIH-18BIK , SIH-24BIK

výkon 2,7 - 3,2 - 4,6 - 6,2 kW

Série KEYON zaujme jednoduchým a čistým bílým designem. Disponuje uživatelskými funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C a mnoho dalších. Samozřejmostí je také možnost ovládání jednotek pomocí WiFi a funkce Cold Plasma generátor (ionizátor), která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti.

multi-variable-cassette-400x260px-72dpi


KAZETOVÉ JEDNOTKY

MV-C12BI2 - MV-C18BI2 - MV-C24BI2

výkon 3,5 - 5 - 7,1 kW

Pro instalace do dvojitých stropů nabízíme modelovou řadu DC inverterových kazetových jednotek o rozměrech 570 x 570mm a 840 x 840mm. Čtyři výstupy vzduchu zajišťují rovnoměrné promíchání vzduchu v místnosti s možností nastavení pozice lamel. Samozřejmostí jsou antikorozní vlastnosti výměníků a funkce autorestart. Nabízí se možnost ovládání standartním dálkovým nebo komforním nástěnným ovladačem. Stropní kazetové klimaizace nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.

multi-variable-console-400x260px-72dpi

KONZOLOVÉ JEDNOTKY

MV-P09BI - MV-P12BI - MV-P18BI

výkon 2,7 - 3,5 - 5 kW

Pro instalace v pozici radiátorů nabízíme modelovou řadu DC inverterových konzolových klimatizačních jednotek. Představují ideální klimatizační zařízení pro kanceláře, kde je potřeba rychlé ochlazení vzduchu s nízkou hlučností. Samozřejmostí je funkce autorestart a možnost ovládání standardním dálkovým ovladačem. Konzolové klimatizace nabízíme v různých výkonech chlazení a topení. Venkovní jednotky jsou dodávány samostatně.


sinclair-multi-variable-combination-table-cz.pdf

Podobné produkty

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.