Optimalizováno pro vytápění

Navrženo pro život: Řešení i pro ty nejchladnější oblasti

› Široký sortiment připojitelných vnitřních jednotek (nástěnných, stojících na podlaze) se zaručeným topným výkonem do venkovní teploty -25 °C

Jedinečná technologie volně zavěšeného výměníku: Odmrazovací cyklus je zlepšen, což vede k nižším provozním nákladům a netvoří se nánosy ledu.

Úplná kontrola nad vnitřním klimatem pro většinu lidí znamená možnost volit požadovanou teplotu pro každý prostor v domě a udržovat teplotu bez ohledu na venkovní teplotu – i když klesne na -25 °C. V domácím prostředí to znamená, že celoroční komfort vyžaduje vytápění, chlazení a vysokou kvalitu vzduchu. Pro nejchladnější oblasti byly venkovní jednotky tohoto tepelného čerpadla ve společnosti Daikin konstrukčně přepracovány tak, aby odolaly extrémním povětrnostním podmínkám s vynikajícím hodnocením energetické účinnosti. Naše vnitřní jednotky získaly prestižní ocenění za design pro své téměř ikonické provedení, které ladí s jakýmkoli ozdobným prvkem. Vnitřní jednotky byly konstrukčně přepracovány tak, aby za provozu byly téměř neslyšitelné a rozdělovaly vyčištěný vzduch způsobem, který nevytváří nepříjemné vzduchové proudy.

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.