balíček podlahového vytápění 100 m² NADOMÍTKOVÉ SKŘÍŇKY

VÝHODNÝ SET se skládá z následujících komponentů:

Separační odrazová fólie: 100 m²

Potrubí PEX-AL-PEX 16 x 2 pro podlahové vytápění: 800 m

Spony HS T pro strojní uchycení potrubí: 2000 ks

Rozdělovač mosazný 12 cestný pro podlahové topení 1 ks

Skříňka pro rozdělovače 1115 mm - nadomítková 1 ks

ADAPTÉR EK PRO POTRUBÍ PB O PRŮMĚRU 16 MM  24 ks


60 661 bez DPH
73 400 s DPH

Separační odrazová fólie

787-2-folie-pod-podlahove-topeni-polybop-110


Dělicí fólie 601001H pro podlahové vytápění z kovové polypropylenové fólie s mřížkou 10 x 10 cm


Potrubí PEX-AL-PEX 16 x 2 pro podlahové vytápění

1392-vicevrstva-trubka-pe-rt-al-pe-rt-16-x-2-mm-pn10-tmax-95-c


Plastovo-hliníkové potrubí pro vodu, topení a podlahové vytápění. Potrubí obsahuje vnitřní kyslíkovou bariéru o tloušťce 0,2 mm, která zabraňuje pronikání kyslíku do topného systému, což může později způsobit korozi materiálu v topném systému. Potrubí lze připojit mosaznými šroubovými nebo lisovanými spojkami, libovolnými kleštěmi. Trubka je vyrobena ze zesíťovaného polyethylenu. 

Pětivrstvé trubky (PEX-Al-PEX) z plastu a hliníku jsou ideální kombinací toho nejlepšího ze světa kovových a plastových trubek. Samotná trubka se skládá z vnitřní a vnější vrstvy zesíťovaného polyethylenu a hliníku s lepidlem na obou stranách. Díky hladkému vnitřnímu povrchu zesíťovaného polyethylenu se vyznačují nízkou tlakovou ztrátou a netrpí usazováním vodního kamene. Trubky mají také kyslíkovou bariéru a nepodléhají korozi. Lze je snadno tvarovat a ohýbat.


Spony HS T pro strojní uchycení potrubí

83520-85005-spony-hs-pre-strojne-uchytavanie-potrubia-s-priemerom-16-18-mm-transformed 
Rozdělovač mosazný 12 cestný pro podlahové topení

82752-mall


Masivní 12cestný rozdělovač pro podlahové vytápění, připojení 1"

 

Sestava je osazena uzavíracími ventily a regulačním šroubením s průtokoměry, včetně držáku, průchozím kusem s automatickým odvzdušňovacím ventilem (1/2") a otočným vypouštěcím ventilem (1/2").


Skříňka pro rozdělovače 1115 mm - nadomítková


83199-1-mall

Skříňky pro rozdělovače slouží k estetickému uložení rozdělovače pro topení nebo podlahové vytápění. Zasekávají se nebo upevňují na zeď. Na každý rozdělovač je nutno použít jinou velikost skříňky podle velikosti. Na každém typu lze nastavovat hloubku a výšku podle podlahy.ADAPTÉR EK PRO POTRUBÍ PB O PRŮMĚRU 16 MM

78258-1-mall

Adaptér se používá k připojení trubek k rozdělovačům, zpětným armaturám, tvarovkám VK všech typů zakončených EK3/4" - EUROCONUS. Používají se pro připojení polybutylenových trubek UHP200/16, UHP500/16 s kyslíkovou bariérou pro podlahové vytápění nebo pro všechny plast-hliníkové trubky o průměru 16 mm

Podobné produkty

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.