balíček podlahového vytápění 100 m² PODOMÍTKOVÉ SKŘÍŇKY

VÝHODNÝ SET se skládá z následujících komponentů:

Separační odrazová fólie: 100 m²

Potrubí PEX-AL-PEX 16 x 2 pro podlahové vytápění: 800 m

Spony HS T pro strojní uchycení potrubí: 2000 ks

Rozdělovač mosazný 12 cestný pro podlahové topení 1 ks

Skříňka pro rozdělovače 1085 mm - podomítková 1 ks

ADAPTÉR EK PRO POTRUBÍ PB O PRŮMĚRU 16 MM  24 ks


60 661 bez DPH
73 400 s DPH

Separační odrazová fólie

787-2-folie-pod-podlahove-topeni-polybop-110


Dělicí fólie 601001H pro podlahové vytápění z kovové polypropylenové fólie s mřížkou 10 x 10 cm


Potrubí PEX-AL-PEX 16 x 2 pro podlahové vytápění

1392-vicevrstva-trubka-pe-rt-al-pe-rt-16-x-2-mm-pn10-tmax-95-c


Plastovo-hliníkové potrubí pro vodu, topení a podlahové vytápění. Potrubí obsahuje vnitřní kyslíkovou bariéru o tloušťce 0,2 mm, která zabraňuje pronikání kyslíku do topného systému, což může později způsobit korozi materiálu v topném systému. Potrubí lze připojit mosaznými šroubovými nebo lisovanými spojkami, libovolnými kleštěmi. Trubka je vyrobena ze zesíťovaného polyethylenu. 

Pětivrstvé trubky (PEX-Al-PEX) z plastu a hliníku jsou ideální kombinací toho nejlepšího ze světa kovových a plastových trubek. Samotná trubka se skládá z vnitřní a vnější vrstvy zesíťovaného polyethylenu a hliníku s lepidlem na obou stranách. Díky hladkému vnitřnímu povrchu zesíťovaného polyethylenu se vyznačují nízkou tlakovou ztrátou a netrpí usazováním vodního kamene. Trubky mají také kyslíkovou bariéru a nepodléhají korozi. Lze je snadno tvarovat a ohýbat.


Spony HS T pro strojní uchycení potrubí

83520-85005-spony-hs-pre-strojne-uchytavanie-potrubia-s-priemerom-16-18-mm-transformed 
Rozdělovač mosazný 12 cestný pro podlahové topení

82752-mall


Masivní 12cestný rozdělovač pro podlahové vytápění, připojení 1"

 

Sestava je osazena uzavíracími ventily a regulačním šroubením s průtokoměry, včetně držáku, průchozím kusem s automatickým odvzdušňovacím ventilem (1/2") a otočným vypouštěcím ventilem (1/2").


Skříňka pro rozdělovače 1085 mm - podomítková

83196-1-mall


Skřínky na rozdělovače slouží k estetickému uložení rozdělovače pro vytápění nebo podlahové vytápění. Jsou buď přišroubované, nebo připevněné ke stěně. Pro každý rozdělovač musí být použita skříň jiné velikosti v závislosti na velikosti.  U každého typu lze hloubku a výšku nastavit podle podlahy.ADAPTÉR EK PRO POTRUBÍ PB O PRŮMĚRU 16 MM

78258-1-mall

Adaptér se používá k připojení trubek k rozdělovačům, zpětným armaturám, tvarovkám VK všech typů zakončených EK3/4" - EUROCONUS. Používají se pro připojení polybutylenových trubek UHP200/16, UHP500/16 s kyslíkovou bariérou pro podlahové vytápění nebo pro všechny plast-hliníkové trubky o průměru 16 mm

Podobné produkty

PROČ SI VYBRAT TEPELNÉ ČERPADLO
NEBO KLIMATIZACI OD NÁS?

Naši spokojení zákazníci o náš říkají

 • RK

  Radek Kučera

  Velice dobrá zkušenost - (montáž multisplitové klimatizace Daikin pro vytápění bytu), profesionální, férové a přitom přátelské jednání! Výborná komunikace po celou dobu - aktivní přístup a vše na čem jsme se domluvili platilo. Instalace proběhla rychle, bez problémů a za velmi dobrou cenu.

  více

 • TM

  Tomáš Müller

  S firmou mám tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Na kluky jsem narazil náhodou, když instalovali TČ nedaleko mého bydliště a jsem za to moc rád. Zrovna jsem sháněl TČ a měl už i něco nastudováno. Dal jsem se s nimi do řeči a rychle poznal, že jsou to odborníci. Vsadil jsem tedy na ně a vyplatilo se mi to.

  více

 • LV

  Lukáš Vítek

  (Montáž Sinclair multisplit - 2 vnitřní jednotky). Perfektní přístup, rychlá a kvalitní montáž, dobrá cena.

  Doporučuji.

Reference

Prohlédněte si galerii našich realizovaných zakázek.